eindelijk! de speellijst voor ‘Kunst met een grote K’

21 October 2014

Veel te laat! Maar hier is ie dan toch…
De speellijst van mijn nieuwe theatershow ‘Kunst met een grote K’.
Tot begin april in alle theaters van Nederland. Nou ja, niet letterlijk alle natuurlijk. Maar toch zeker een aantal. Is het programma de moeite waard. Ik zou zeggen driewerf ja!
Weet je wat? Ik zou zelfs een vierwerf ja aandurven.

Ps: tot en met eind november is de voorstelling officieel een try-out. Nog niet helemaal af dus. (Maar waarschijnlijk leuker en frisser dan de affe versie)

Als ik een maar een woord zou mogen gebruiken om de voorstelling te omschrijven zou ik gaan voor: supergrensverleggendbriljant.

groeten!

25-10-2014 C.C. Onder de Linden Middenbeemster http://www.onderdelinden-beemster.nl/
31-10-2014 Theater het Klooster Woerden http://website.kloosterwoerden.nl/
5-11-2014 Theater Hanzehof Zutphen http://www.hanzehof.nl/
8-11-2014 BON-Theater Medemblik http://www.bon-theater.nl/
14-11-2014 Theater Achterom Hilversum http://www.theaterachterom.nl/homepage/home.php
21-11-2014 Verkadefabriek Den Bosch http://www.verkadefabriek.nl/home/
22-11-2014 Pepijn Den Haag http://www.diligentia-pepijn.nl/
25-11-2014 Theater Bellevue Amsterdam http://www.theaterbellevue.nl/
26-11-2014 Theater Bellevue Amsterdam http://www.theaterbellevue.nl/
29-11-2014 Theater de Fransche school Culemborg http://www.theaterdefranscheschool.nl/
30-1-2015 Odeon de Spiegel Theaters Zwolle http://www.odeondespiegel.nl/
31-1-2015 Odeon de Spiegel Theaters Zwolle http://www.odeondespiegel.nl/
2-2-2015 Stadsschouwburg Utrecht Utrecht http://www.stadsschouwburg-utrecht.nl/
4-2-2015 De Lindenberg Nijmegen http://www.delindenberg.com/
9-2-2015 Stadsschouwburg Groningen/ Groningen http://www.de-oosterpoort.nl/
De Oosterpoort
13-2-2015 Theater Ludens Voorburg http://theaterludens.nl/
18-2-2015 Westland Theater de Naald Naaldwijk http://www.westlandtheater.nl/
20-2-2015 Theater de Purmaryn Purmerend http://www.depurmaryn.nl/
21-2-2015 Theater De Maaspoort Venlo http://www.maaspoort.nl/home
27-2-2015 Posttheater Arnhem http://posttheater.nl/
6-3-2015 Theaters Tilburg Tilburg http://www.theaterstilburg.nl/
13-3-2015 de Rijswijkse Schouwburg Rijswijk http://www.rijswijkseschouwburg.nl/
14-3-2015 Theater Junushoff Wageningen http://www.junushoff.nl/
21-3-2015 De Meerse/Het Oude Raadhuis Hoofddorp http://www.demeerse.com/
25-3-2015 Parktheater Eindhoven http://www.parktheater.nl/
26-3-2015 Theater de Stoep Spijkenisse http://www.theaterdestoep.nl/
1-4-2015 Theater de Veste Delft http://www.theaterdeveste.nl/
2-4-2015 De Kleine Komedie Amsterdam http://www.dekleinekomedie.nl/
3-4-2015 De Kleine Komedie Amsterdam http://www.dekleinekomedie.nl/
4-4-2015 De Kleine Komedie Amsterdam http://www.dekleinekomedie.nl/

Comments are closed.